W setną rocznicę urodzin, Parafianie stworzyli Misterium poświęcone Osobie Karola Wojtyły – Świętego Jana Pawła II.

"[...]Chcemy pamiętać o Janie Pawle II, który będąc w Naszej Parafii i w Naszej świątyni, zostawił wpis w księdze, która pokazuje, która przypomina Nam ten wpis z najważniejszym dla Nas słowem, słowem „Memento”. Pamiętajcie o mnie[...]” – mówił w rozpoczęciu Ks. Edward Kobos.

Trzy słowa: Jestem – Pamiętam – Czuwam, stanowiły kręgosłup naszych rozważań, wspomnienia Wielkiego Człowieka, który wskazał Nam drogę do wolności i przypomniał jak kochać.

"[...] I dlatego dziś tu jesteśmy, aby pamiętać, aby wspomnieć, ale i też żeby wynieść to dziedzictwo duchowe Św. Jana Pawła II." - kontynuował Ks. Edward.

Święty Janie Pawle II – Módl się za nami

Poniżej, poprzez nagrania i fotografie możesz powrócić do tego wydarzenia.

Wspomnienie urodzin Św. Jana Pawła II - całość nagrania

Człowiek ima się światła

Piastowy jestem Syn

W mroku jest tyle światła

Tłumy serc

Przychodzisz Panie

Jesteśmy piękni

Matko, o Twarzy jak Polska ziemia czarnej

Hymn na 100 - lecie urodzin Św. Jana Pawła II

Magnificat

Pozdrowienia O. Stanisława Augustyna CSsR z Boliwii, w 100 rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II.

Zobacz:

Poświęcenie Ołtarza Miłosierdzia

50 lat temu, 09.02.1970 r., na naszej ziemi stanął Ks. Kard. Karol Wojtyła - dziś Święty

Niezwykły wieczór – niezwykłe wspomnienie niezwykłej osoby.

Wspomnienie Wielkiego Człowieka - NAGRANIA WIDEO