Spotkania Dziewczęcej Służby Maryjnej w naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 10:00 (oprócz pierwszych sobót miesiąca).

W spotkaniach uczestniczą dziewczynki od 3 do 7 klasy. Wspólny czas spędzamy na modlitwie, omawianiu tematów związanych z Pismem Świętym, Kościołem oraz życiem Świętych, rozwijaniu kreatywności i zabawie!

Spotkania prowadzą przewodniczki:  Magdalena Jacher, Joanna Marczyk, Karolina Strugała i Gabriela Niziołek, pod opieką Ks. Pawła.

Zapraszamy!

23-12-2012 - Spotkanie Wigilijne

23 grudnia grupa DSM spotkała się przy wigilijnym stole. Wspólnie spędzony czas zbliżył nas do tajemnicy Narodzenia Pańskiego!

Cała grupa życzy pokoju i radości jakie niesie Nowonarodzony Jezus.

ZDJĘCIA W GALERII PONIŻEJ

09-12-2023 - Przyjęcia do DSM

9 grudnia w naszej Parafii odbyło się przyjęcie dziewczynek do Dziewczęcej Służby Maryjnej i na kandydatki DSM.

Szaty Maryi oraz Medale otrzymało 18 dziewczynek. Pamiętajmy o Nich i o całej grupie DSM w modlitwie.

ZDJĘCIA W GALERII PONIŻEJ