Stan przed renowacją

Stan po renowacji

Wykonano około 210m2 elewacji ceglanej – prace na ten rok zostały zakończone. Czekają nas odbiory i rozliczenia.

Stan cegły był zły. Zużyto około 200 pełnych cegieł na wymianę, oraz nie mniej różnej wielkości fragmentów cegieł.

Prace polegają m.in na wycinaniu istniejącej fugi ceglanej. Po tej pracy okazuje się, jaki jest stan cegieł i całości muru.

Bogu niech będą dzięki, że udało się nam, te prace bezpiecznie wykonać, za dobrą pogodę, oraz za środki finansowe, które udało się zdobyć.

Bóg zapłać za każdą waszą ofiarę. W ten sposób wielu parafian stało prawdziwą cegiełką w wielkiej budowli tego pięknego naszego kościoła.

Jeśli Pan Bóg pozwoli, to roku następnym, chcemy kontynuować te prace.

Stan elewacji jest taki, że jest to, trzeba powiedzieć zadanie PILNE!!!

O własnych siłach tego nie zrobimy, dlatego potrzeba Bożego błogosławieństwa oraz pomocy ze środków zewnętrznych. Czekamy na decyzje dotyczącą tzw. Polskiego Ładu, a niebawem składamy kolejne wnioski.

Za dobrą współpracę i gorliwą pracę podziękowania dla firmy „Daniec” z Nowego Wiśnicza.

PONIŻEJ GALERIE ZDJĘĆ, WIĘCEJ FOTOGRAFII PRZED I PO RENOWACJI