30 listopada zorganizowany został wyjazd do Łagiewnik, aby wspólnie uczestniczyć w przekazaniu naszej parafii relikwii pierwszego stopnia z kości Św. Siostry Faustyny.

Wzięło w nim udział około 110 osób, razem z ks. Proboszczem i ks. Katechetą. Jednocześnie była to pielgrzymka do Sanktuarium Św. Jana Pawła II. Podczas Mszy Świętej w Kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego i grobu Świętej Siostry Faustyny na ręce ks. Jerzego Janeczka zostały przekazane Jej relikwie.

Po Nabożeństwie wszyscy przeszli na prelekcje o Siostrze Faustynie. Po wspólnej Koronce udaliśmy się do Sanktuarium Św. Jana Pawła II gdzie razem z przewodnikiem mogliśmy nawiedzić Sanktuarium, modlić się przed relikwiami Ojca Świętego Jana Pawła II oraz wysłuchać wielu ciekawych informacji na temat życia i działalności Patrona tego miejsca.

Odsłuchaj moment przekazania relikwii parafii Ołpiny.

,, Niechaj się nie lęka do mnie zbliżyć dusza słaba, grzeszna, a choćby miała więcej grzechów niż piasku na ziemi, utonie wszystko w otchłani miłosierdzia mojego" - Z Dzienniczka św. Siostry Faustyny

„Święta Siostro Faustyno, módl się za nami”