Pełni Radości 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, przeżywaliśmy Piękne Wydarzenie. Wieczór przygotowany przez Duszpasterstwo Młodzieży i Dzieci (DMiD). Na Chwałę Pana, śpiewaliśmy i rozważaliśmy Tajemnicę Narodzenia.

Dziewczęca Służba Maryjna i Młodzież, wraz z Księdzem Edwardem, przez swoje zaangażowanie, uśmiechy, talenty i otwartość, wprowadzili nas ponownie w dzień Radości, kiedy narodził się nam Nasz Pan – Jezus Chrystus. Do Nowonarodzonego nasi najmłodsi Parafianie zanieśli Dary, ale każdy z nas mógł wyjść z kościoła OBDAROWANY, jeśli tylko chciał.

Warto zadać sobie pytanie: Czy nie warto tę Radość bycia ze sobą nawzajem, wprowadzić do codziennego życia?

Poniżej możesz odsłuchać kolędy, w wykonaniu DMiD - Naszej Dziewczęcej Służby Maryjnej i Grupy Młodzieżowej.

Przybieżeli do Betlejem

Pójdźmy wszyscy do stajenki