Autostrada przecina Pustynię Judzką, osiołek konkuruje z samochodami, tradycyjnie ubrani Beduini czy chasydzi obok swobodnie ubranych turystów, tu, gdzie mieszają się religie.

Obrazy które zostały użyte w filmach to zaledwie 1% tego co widzieliśmy, przeżyliśmy i dotknęliśmy.

Skrawek lądu wciśnięty pomiędzy trzy kontynenty, który Pan Bóg tak bardzo ukochał, to samo powietrze, ta sama ziemia.

Serdecznie podziękowania dla Ks. Jerzego, O. Daniela - przewodnika, Ks. Michała,  Orlando Travel za świetnie zorganizowaną pielgrzymkę. Podziękowania również dla wspaniałej grupy pielgrzymkowej.

Pielgrzymka była dla nas wspaniałym przeżyciem duchowym, mogliśmy zobaczyć i „dotknąć” najświętszych miejsc naszej religii.

Ziemia Święta – 25.03 – 01.04.2019

Dzień 1: Wylot z Polski do Izraela

Dzień 2: Jezioro Galilejskie, Kafarnaum, Góra Błogosławieństw, Tabga, Góra Tabor

Dzień 3: Nazaret, Kana Galilejska, Góra Karmel, Cezarea Nadmorska