31. Światowe Dni Młodzieży w lipcu 2016 r. były niezapomnianym wydarzeniem w historii naszego kraju i Krakowa. Minął rok, a ten niezwykły czas wciąż pozostaje w pamięci młodych katolików. Aby choć na chwilę powrócić do tych duchowych przeżyć, w sobotę 29 lipca, w TAURON Arenie Kraków odbył się koncert w I rocznicę Światowych Dni Młodzieży. Grupa młodych z naszej parafii pod opieką ks. Mirosława Rabijasza wzięła w nim udział. Koncert uświetnili swoim występem: TGD, Krzysztof Iwaneczko, Natalia Niemen, Monika Kuszyńska, Anita Lipnicka, Arkadio, Anna Gadt, Adam Krylik, Gabi Gąsior, Marika i zespół niemaGOtu. Chórem i Orkiestrą ŚDM dyrygował Adam Sztaba. Gospodarzami imprezy byli: Dominika Gwit i Mateusz Janicki oraz Marika i Jasiek Mela. Imprezę poprzedziły pre-wydarzenia. W programie znalazły się m. in. świadectwa, prezentacja projektu „Nieśmiertelni”, wspólne nagranie do Biblia Audio oraz koncert zespołu niemaGOtu. Również w trakcie występów wręczono Nagrody Metropolity Krakowskiego „Młodość – projekt życia”.