Tak brzmiało hasło Dekanalnego czuwania młodzieży, które odbyło się 14.12.2018 roku w kościele parafialnym w Ołpinach. Wydarzenie przygotowała młodzież z Ołpin razem z Ks. Edwardem Kobosem. Na spotkanie przyjechali również młodzi z Szerzyn i Czermnej.

W naszym wspólnym oczekiwaniu towarzyszyły nam relikwie Bł. Karoliny. Po ucałowaniu ich, każdy brał ze sobą chusteczki higieniczne, jako znak naszej czystości.

„Masz być czysty i piękny (…) katar dopada też nasze serca. Kiedykolwiek będziesz używał chusteczki higienicznej, przypomnij sobie, że masz być piękny.  Że jesteś piękny, że masz być czysty, że możesz wzrastać. Raju już nie będzie, ale czysty możesz być”. - tłumaczył ks. Edward

Była również adoracja Najświętszego Sakramentu i obrzęd Komunii Świętej.

Klikając na link znajdziesz artykuł "Gościa tarnowskiego" o Dekanalnym czuwaniu młodzieży oraz fotorelacje.

Do odsłuchania utwory które wykonała młodzież, oraz liturgia słowa z homilią ks. Edwarda Kobosa.

Liturgia słowa i homilia ks. Edwarda Kobosa

Jego miłość