Marzec 2020

Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach

Módlmy się, aby kościół w Chinach trwał w wierności Ewangelii i wzrastał w jedności”

Intencja parafialna:

Módlmy się, aby czas wielkiego postu, rekolekcji oraz Triduum Paschalnego był dla wszystkich naszych parafian odnową wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego.

Nigdy nie zapominajmy, że nasza radość to Jezus Chrystus, Jego miłość wierna i niewyczerpana. Kiedy bowiem chrześcijanin staje się smutny, znaczy to, że oddalił się od Jezusa. W takich chwilach nie należy zostawiać go samym. Musimy dawać mu chrześcijańską nadzieję, zarówno słowem, jak też jeszcze bardziej przez nasze świadectwo, naszą wolność, naszą radość. Prośmy Boga za naszych braci, którzy oddalili się od wiary, aby dzięki naszej modlitwie i ewangelicznemu świadectwu mogli odkryć na nowo piękno życia chrześcijańskiego”.