XIII dekanalne rozgrywki Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej odbyły się dnia 9 lutego w Szerzynach.  Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Olszyn, Ołpin, Szerzyn i Czermnej w kategorii ministranci oraz lektorzy młodsi. Mimo fizycznej przewagi grup z Olszyn, Szerzyn i Czermnej, ministranci wykazali się duchem walki oraz ogromnym zaangażowaniem, zdobywając 4. miejsce. Szczególnie jesteśmy dumni ze wspaniałej postawy lektorów młodszych, którzy grając o 1. miejsce, po zarządzonych przez sędziego rzutach karnych, ostatecznie wywalczyli 3. pozycję. Naszym dzielnym chłopakom gratulujemy sportowej postawy, umiejętności oraz godnego reprezentowania  parafii, a  ks. Edwardowi Kobosowi, opiekunowi LSO, dziękujemy za wsparcie duchowe, zagrzewanie młodych  do walki i wspaniały doping w czasie rozgrywek.

Skład drużyny w kat. ministranci:

1. Hubert Gogola

2. Marcin Niziołek

3. Jakub Niziołek

4. Michał Wójcik

5. Dawid Wójcik

6. Hubert Kamień

7. Szymon Zając

8. Mateusz Bąk

9. Oskar Stężowski

Skład drużyny w kat. lektorzy młodsi:

1. Szymon Janik